Wizualizacja inwestycji - Lazurowa

O inwestycji

Rusza sprzedaż mieszkań Lazurowa – Bukowińska Development Group.

Nie czekaj i wybierz swój apartament spośród wszystkich 84 lokali.
Inwestycja Lazurowa to przede wszystkim wysoka jakość materiałów i prac budowlano-technologicznych, co przekłada się na wieloletni komfort mieszkania i użytkowania przestrzeni wspólnych.

Wyróżnikiem inwestycji jest doskonała lokalizacja i świetna komunikacja ze ścisłym Centrum Warszawy, bliskość obwodnicy Warszawy – trasy S8 oraz wylotówek. Tuż obok planowana jest stacja II linii metra, co pozwoli na dotarcie do centrum w zaledwie 15 min.

Popularne metraże od 25m2 do 100m2  są odpowiedzią zarówno na potrzeby: przyjezdnych, studentów, par, młodych małżeństw, dojrzałych par i emerytów,  jak i rodzin z dziećmi. To doskonały wybór jako mieszkanie NA START oraz jako lokal inwestycyjny na podnajem, w tym również krótkoterminowy, dzięki zastosowaniu najnowszych technologii.

Budynek jest zgodny z najnowszymi standardami, w tym normami ECO, a na parkingu będzie możliwość naładowania samochodu elektrycznego.

Wykończenie i aranżacja mieszkań

Oferowane lokale sprzedawane są w stanie deweloperskim, co stwarza możliwości indywidualnej aranżacji i wykończenia wnętrz według własnych preferencji.
Dzięki nawiązanej współpracy z najlepszymi warszawskimi firmami z branży wykończeń Consteel Apartments oraz Deer Design możesz skorzystać z usługi VIP Standard i wprowadzić się do gotowego, wykończonego i umeblowanego pod Twoje potrzeby mieszkania.
Umów się na spotkanie

(22) 852 26 03

(22) 857 90 85

Biuro sprzedaży

Kacpra Karlińskiego 4 lok.175 , Warszawa

BukowinskaDevelopmentGroup