Lazurowa - Lazurowa

Lazurowa

Inwestycja Lazurowa to komfort mieszkania w nowoczesnym budownictwie z dostępem do najnowszych rozwiązań technologicznych m.in. Green Thinking, łącząc w sobie walory miejskiego życia z szerokim dostępem do kultury i infrastruktury z zaciszem prywatnego mieszkania i zielenią przestrzeni wspólnych.

Sprawdzony i polecany deweloper – Bukowińska Development z wieloma innymi projektami w Warszawie, już zrealizowanymi i przekazanymi do użytkowania budynkami, to gwarancja jakości i rzetelności, a także bezpieczeństwo inwestycji.

Doskonała lokalizacja na warszawskim Bemowie, przy ulicy Lazurowej (w pobliżu ulicy Szeligowskiej), ciekawa architektura, wysoki standard wykończenia części wspólnych i zielonych, szeroki wybór metraży sprawiają, że Lazurowa to dobry wybór dla inwestorów indywidualnych, firm, poszukujących atrakcyjnych nieruchomości pod wynajem lub zamieszkania, a także do prowadzenia biznesu.

W bezpośredniej okolicy znajdują się Szkoły Państwowe i Niepubliczne, Przedszkola, Bemowskie Centrum Kultury, Kościół, sklepy oraz Lidl, Kaufland, Park Górczewska z trenem rekreacyjnym i wybiegiem dla psów.

Przy ulicy Lazurowej znajdują się przystanki linii autobusowych 105, 112, 177, 220, 743, N42 i N45. Przy ulicy Szeligowskiej planowana jest stacja drugiej linii metra, Chrzanów, co przyspieszy komunikację ze ścisłym centrum Warszawy. Bliski dostęp do trasy S8 zapewni szybką komunikację samochodową oraz trasę wylotową z Warszawy.

Przykładowe metraże

Nowa prestiżowa inwestycja – Bukowińska Development Group – osiedle Lazurowa na warszawskim Bemowie.

Prestiżowa inwestycja Lazurowa obejmuje łącznie 84 mieszkania o metrażach od 25m2 do 100m2, 93 miejsca parkingowe oraz 3 lokale usługowe o powierzchni 162.37 m2, 135.51 m2 oraz 74.41 m2.

84

Mieszkania

3

Lokale usługowe

93

Miejsca parkingowe

Wyszukaj swoje idealne mieszkanie lub apartament

Wykorzystaj wyszukiwarkę, by znaleźć swoje idealne mieszkanie. Umów się na spotkanie online podczas, którego nasz specjalista pokaże Ci plany mieszkań, poda ceny oraz odpowie na wszystkie pytania, a nawet zrobi dwudniową rezerwację na wybrane mieszkanie bez zobowiązań.

Spotkanie Online – korzyści:

Komfort wyboru mieszkania w domowym zaciszu, wykorzystując filtry, by dobrać idealne parametry

Dyspozycyjność czasowa, szczególnie istotna, gdy w spotkaniu jednoczasowo chcą wziąć udział wszyscy zainteresowani lub inwestorzy.

Zaoszczędzisz czas spędzony na dojazd do biura sprzedaży

Otrzymasz identyczną ofertę jak w biurze sprzedaży

Architektura & Design

Nowoczesne rozwiązania technologiczne i architektoniczne to doskonałe wykorzystanie i zagospodarowanie przestrzeni wspólnych, ciągów komunikacyjnych oraz samych lokali, które są wyjątkowo ustawne i umożliwiają swobodę aranżacji oraz wykończenia.

Poczuj się jak w domu, mieszkaj w Warszawie!
Plan
zagospodarowania

Plan pokazuje rozkład inwestycji oraz jej umiejscowienie względem otoczenia.

Architektura
budynku

Nowoczesne rozwiązania architektoniczne i technologiczne

Zobacz model 3D
Przykładowe
metraże

Mieszkania o powierzchniach od 25m2 do 100m2

Wyświetl listę mieszkań

Najbliższa okolica

W najbliższej okolicy znajduje się wiele terenów zielonych np. Park Górczewska z tężnią solankową i amfiteatrem oraz place zabaw dla najmłodszych i aleja sportów miejskich.

Park Górczewska

Park Górczewska to jeden z większych parków aglomeracji warszawskiej. Wśród licznych alei i pięknego drzewostanu znajdziemy amfiteatr z aktywnym programem artystycznym w okresie wiosenno letnim.

W Parku Górczewska dostępna jest też tężnia solankowa, wspaniałe miejsce do relaksu o działaniu prozdrowotnym. W parku dostępne są place zabaw oraz boiska.

Centrum handlowe Fort Wola

W najbliższej okolicy znajduje się galeria handlowa Fort Wola.

W galerii Fort Wola znajdują się różne sklepy zaspokajające niezbędne potrzeby każdego mieszkańca dużej aglomeracji między innymi:

  • duży sklep spożywczy
  • punkty handlowo-usługowe
  • lokale gastronomiczne

Fort Chrzanów

Fort IV „Chrzanów” stanowi wyjątkową część zabytkowego pierścienia Twierdzy Warszawa, zbudowanego w latach 1883-1890. Jego pierwotne zadanie obejmowało obronę ważnych szlaków komunikacyjnych. Pomimo przejścia likwidacji twierdzy i wielu zmian, fort utrzymuje swoją historyczną tożsamość, wpisany teraz do rejestru zabytków jako Fort IV Chrzanów.

źródło: Fanpage Fort Chrzanów

Zaoszczędź
swój czas

Rozbudowana sieć
autobusowa, planowana II linia metra, bliskość trasy S8

Najlepsza
lokalizacja

15-30 minut
od centrum

Wszędzie
blisko

Duży wybór sklepów
i usług w okolicy

linie autobusowe

102, 112, N42, N45
105, 122, 189, 190

metro

M2

Lokalizacja

Poznaj nowe oblicze Bemowa. Zamieszkaj w niewielkiej odległości od centrum, z dala od miejskiego zgiełku.

Legenda

Wybierz interesujący Ciebie punkt

Gastronomia

Sklepy

Komunikacja

Sport

Zdrowie

Kultura

Edukacja

Tereny zielone

Umów się na spotkanie

(22) 852 26 03

(22) 857 90 85

Biuro sprzedaży

Kacpra Karlińskiego 4 lok.175 , Warszawa

BukowinskaDevelopmentGroup