Deweloper - Lazurowa

Bukowińska Development Sp. Z o.o.

Bukowińska Development Sp. z o.o.  funkcjonuje od 2002 roku na polskim rynku nieruchomości. Podstawowym przedmiotem działania firmy jest działalność deweloperska w zakresie budownictwa mieszkaniowego. Od początku powstania powstało ponad 55 000m2 powierzchni użytkowo-mieszkalnej i ponad 3 300m2 powierzchni usługowych.

Bukowińska Development Sp. z o.o. ma w swoim portfolio zakończone inwestycje w Warszawie: przy ul. Sokratesa, przy ul. Bukowińskiej – wyróżnioną w IV Edycji „Plebiscytu Mieszkańców Nowych Domów i Mieszkań 2007” II miejscem w kategorii „Atrakcyjność oferty” i III miejscem w kategorii „Rzetelność” oraz Wola Gabriela przy ulicy Karlińskiego na warszawskiej Nowej Woli.

Wszystkie inwestycje cechuje nowoczesne podejście do architektury, ze szczególnym uwzględnieniem kwestii doświetlenia i ergonomii przestrzeni, jakości wykorzystywanych materiałów i technologii, w tym Green Thinking, dbając o termoregulację, bank energii i wtórne wykorzystanie wody opadowej.

Naszą mocną stroną jest indywidualne podejścia do klienta, opieka około i po sprzedażowa.

 

Wyróżnia nas jakość

Potwierdzają to dwie już zrealizowane i oddane do użytkowania inwestycje przy ulicy Sokratesa 13 oraz przy ulicy Bukowińskiej 26c. Ta ostatnia otrzymała wyróżnienie w IV Edycji Plebiscytu Mieszkańców Nowych Domów i Mieszkań 2007 – II miejsce w kategorii „Atrakcyjność Oferty” i III miejsce w kategorii „Rzetelność”.

Nasze inwestycje

Nasze projekty cechuje atrakcyjna, nowoczesna architektura oraz terminowość i solidność wykonania gwarantowane przez najlepszych generalnych wykonawców takich jak Unibep i Hochtief.

Dostępne
Wola Gabriela

Wolę Gabriela cechuje kameralna, subtelna architektura. Inwestycja utrzymana jest w niskiej, kaskadowej zabudowie, a nowoczesny design uzyskano poprzez użycie bieli, grafitu, stali oraz szkła. Całość świetnie komponuje się z otoczeniem, a w najbliższej okolicy nie brakuje terenów zielonych, jak np. Park Powstańców Warszawy, Park Sowińskiego ze słynnym amfiteatrem, Park Szymańskiego czy Park Moczydło.
W pierwszym etapie inwestycji realizowanej przy ulicy Jana Kazimierza 62A powstanie 130 mieszkań o metrażach od 25 m2 do 137 m2, oraz 2 lokale usługowe w formie open space o powierzchni 303 m2 i 317 m2

Zrealizowana
Sokratesa Park&Art

Jest to nowoczesne osiedle składające się z 595 mieszkań oraz części usługowej, będące przykładem funkcjonalnej i eleganckiej architektury, zlokalizowane w Warszawie przy ul. Sokratesa w odległości zaledwie 500m od stacji metra Młociny na Bielanach. Inwestycja została zrealizowana w 3 etapach z zastosowaniem nowoczesnych technologii, które pozwoliły osiągnąć szybkie tempo budowy, elastyczność aranżacji wnętrz oraz wysoką jakość i estetykę. Wybudowane mieszkania mają zróżnicowany układ pokoi, przestronne kuchnie, wygodny układ komunikacyjno – przestrzenny i doskonale doświetloną powierzchnię mieszkalną. Każde z mieszkań wyposażone jest ponadto w komplet przyłączy multimedialnych.

Zrealizowana
Bukowińska

Inwestycja usytuowana jest w jednej z najatrakcyjniejszych dzielnic Warszawy – Mokotowie. Jest to budynek mieszkalno-usługowy zlokalizowany przy ulicy Bukowińskiej 26C, u zbiegu ulic Puławskiej i Domaniewskiej.
W 11 kondygnacyjnym budynku usytuowano kompleks handlowo-usługowy oraz 122 mieszkania o zróżnicowanej wielkości, wykonane w wysokim standardzie. Funkcjonalność, komfort wnętrz oraz przestrzenne i estetyczne rozwiązania przyjęte przez renomowaną pracownię architektoniczną APAR PROJEKT Sp. z o.o. zapewniły sukces rynkowy tej inwestycji. Inwestycja zajęła II miejsce w kategorii “Atrakcyjność oferty” i III miejsce w kategorii „Rzetelność”.

Galeria zdjęć

Kontakt

Tel.: +48 (22) 852 26 03
Tel.: +48 (22) 857 90 85
E-mail: sprzedaz@lazurowa.com.pl

GODZINY PRACY BIURA:
Pon. – Pt.: 9:00-17:00
Sobota: 9:00-16:00
Niedziela: nieczynne

DANE DEWELOPERA:
Sokratesa Development Sp. z o.o.
ul. Kacpra Karlińskiego 4
01-262 Warszawa

BIURO SPRZEDAŻY:
ul. Kacpra Karlińskiego 4
01-262 Warszawa

Umów się na spotkanie

(22) 852 26 03

(22) 857 90 85

Biuro sprzedaży

Kacpra Karlińskiego 4 lok.175 , Warszawa

BukowinskaDevelopmentGroup